Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaŠO VOS → Struktura
iduzel: 15681
idvazba: 19224
šablona: stranka
čas: 15.6.2021 02:19:31
verze: 4922
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Struktura

Školský výbor základní organizace odborového svazu VŠCHT Praha

Předseda

Doc. Ing. Josef Janků, CSc.
tel. 2 2044 4100
fax: 2 2044 5029
e-mail: Josef.Janku@vscht.cz

Místopředseda

Helena Kopecká
tel. 2 2044 4107
e-mail: Helena.Kopecka@vscht.cz

Sekretářka

Markéta Tomšů

tel. 2 2044 3278
e-mail: odbory@vscht.cz

Člen odborů

Ing. Bohdan Hejna, Ph.D.
tel. 2 2044 5037
e-mail: Bohdan.Hejna@vscht.cz

Hospodář

Ing. Marek Staf, Ph.D.
tel. 2 2044 4458
e-mail: Marek.Staf @vscht.cz

Komise bezpečnosti práce

Tomáš Filous
tel. 2 2044 4000
e-mail: Tomas.Filous@vscht.cz

Sociálně právní komise

Ing. Antonín Lisý, CSc.
tel. 2 2044 3278
e-mail: Antonin.Lisy@vscht.cz

Komise pro mládež a sport

Ing. Bohuslav Dušek, CSc.
tel. 2 2044 5105
e-mail: Bohous.Dusek@vscht.cz

Revizní komise


tel.2 2044
e-mail:

 

 

Aktualizováno: 7.9.2020 20:59, Autor: Antonín Lisý

Sekretariát

adresa:
Technická 5,
166 28 Praha 6 - Dejvice
telefon: 2 2044 3278
fax: 2 2044 5029
e-mail: filipovj@vscht.cz

Úřední hodiny:
Út - Čt 9:00 - 13:00
zobrazit plnou verzi